BİLGESAM Reklam Duyurusu

A- A A+

Bilge Adamlar Stratejik Araştırmalar Merkezi (BİLGESAM) Türkiye’nin önde gelen düşünce kuruluşlarından biri olarak 2008 yılında kurulmuştur. Kar amacı gütmeyen, bağımsız bir düşünce kuruluşu olarak BİLGESAM; Türkiye’deki saygın akademisyenler, emekli generaller ve diplomatların katkıları ile çalışmalarını yürütmektedir. Ulusal ve uluslararası gündemi yakından takip eden BİLGESAM, araştırmalarını Türkiye’nin milli problemleri, dış politika ve güvenlik stratejileri, ekonomi ve enerji konuları, komşu ülkelerle ilişkiler ve gelişmeler üzerine yoğunlaştırmaktadır. BİLGESAM, Türkiye’de kamuoyuna ve karar alıcılara yerel, bölgesel ve küresel düzeydeki gelişmelere ilişkin siyasal seçenek ve tavsiyeler sunmaktadır.

 

Yapılan çalışmalar, duyurular ve etkinlikler her hafta e-Bülten ile 8000’den fazla seçkin abonemize e-mail yoluyla ulaştırılmaktadır. BİLGESAM e-Bülten aboneleri; bürokratlar, siyasiler, kamu kurum ve kuruluşlarındaki temsilciler, Türkiye’deki gelişmeleri takip eden diplomatlar, akademisyenler, gazeteciler ve araştırmacılardan oluşmaktadır. Görülebileceği gibi BİLGESAM e-Bülten günlük yaşantısında teknolojiyi etkin kullanan bir kitleye ulaşmaktadır.

 

Ayrıca BİLGESAM her ay güncel gelişmelere dair analiz, yorum ve değerlendirmeler içeren Bilge Analiz isimli bir e-dergi yayınlamaktadır. Bilge Analiz, e-Bülten ile tüm abonelerimize duyurulmakla birlikte kurumsal web sitesinde açık kaynak olarak erişilmektedir. Sosyal medya (twitter, facebook, youtube) alanında da aktif bir kuruluştur.

 

6 aylık düzenli periyotlarla basılı halde yayımlanan hakemli akademik Bilge Strateji Dergisi E. Büyükelçiler, E. Bakanlar ve akademisyenlerden oluşan Bilge Adamlar Kurulu’nun katkılarıyla oluşturulmaktadır. Uzmanlarımız tarafından yılda 2 kez hazırlanan kurul raporları hem internet sitemiz üzerinden hem de posta yoluyla basılı halde üniversite yönetimleri ve kütüphanelerine, Başbakanlık, Bakanlıklar, Valilikler gibi devlet kurumlarına gönderilmektedir.

 

Siz de BİLGESAM e-Bülten, Bilge Analiz (e-dergi), Bilge Strateji dergisi, raporlar ve aylık yaklaşık 30.000 ziyaretçisi bulunan BİLGESAM sitesi www.bilgesam.org ile söz konusu kitleye firmanızı duyurabilir ve firmanızın görünürlüğünü artırabilirsiniz. Reklam ücretleri ve görsellik açısından yayınlarımız aşağıda sunulmaktadır.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz telefonla iletişime geçebilir veya yüzyüze görüşme sağlayabiliriz.

 

Bilgilerinize sunulur.

 

Aslı TOKAÇ

BİLGESAM

0212 2176591

aslitokac@bilgesam.org

 

Back to Top